Rubriky:

Cyklistika

Odložený závod Visegrádské čtyřky v Brně se pojede v říjnu

3. června 2020 16:00 - Brno

Odložený cyklistický závod Visegrádské čtyřky na trase Brno-Mikulov-Brno se pojede v náhradním termínu v neděli 11. října. Pořadatelům z Favoritu Brno to potvrdila Mezinárodní cyklistická unie (UCI). Půjde o poslední závod české silniční sezony.

 

Jan Brychta/Czech Tour 2019

Náročný závod s dojezdem na brněnský hrad Špilberk byl původně plánovaný na 26. dubna. Více než měsíc předtím byl ale z rozhodnutí UCI odložen kvůli pandemii koronaviru, poté co byly pozastaveny všechny závody pod hlavičkou unie.

Domácí klasika Brno-Mikulov-Brno naváže na slovenský závod série, který se pojede v sobotu 10. října. Zakončí i celý čtyřdílný seriál Visegrádské čtyřky. V Maďarsku se pojede 19. srpna, v Polsku 13. září.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.