Rubriky:

Cyklistika

Domácí pohár bikerů zahájil vítězně mistr republiky Cink

4. července 2020 20:48 - Město Touškov

Biker Ondřej Cink zopakoval v Městě Touškově na Plzeňsku loňský triumf a zahájil nejlépe Český pohár v cross country. Na loňské prvenství na stejné trati navázala i Anne Terpstraová z Nizozemska. Kvůli koronaviru bude mít seriál jen čtyři závody, dalším bude zároveň mistrovství republiky za týden v Peci pod Sněžkou.

 

foto archiv Ondřeje Cinka

Cink, jenž bude v Peci obhajovat titul, se dnes představil ve výborné formě. O 35 sekund porazil hvězdného Francouze Maxima Marottea, třetí dojel Rakušan Karl Markt před Janem Vastlem. Třetí cyklistka žebříčku UCI Terpstraová měla podobný velký náskok před Jitkou Čábelickou, bronz brala Jana Czeczinkarová.

Po závodu v Městě Touškově, jenž byl nově zařazen do kategorie C1, a Peci pod Sněžkou bude Český pohár na horských kolech pokračovat 8. srpna na Zadově a vyvrcholí o tři týdny později v Brně.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.