Rubriky:

Cyklistika

Stáj Lotto Soudal poslala z Tour kvůli koronaviru členy týmu

27. srpna 2020 21:50 - Nice

Dva dny před startem cyklistické Tour de France v Nice poslala belgická stáj Lotto Soudal domů několik členů svého týmu kvůli výsledkům testů na covid-19. Jeden mechanik a člen podpůrného štábu měli jeden pozitivní a jeden podezřelý výsledek, oba z Francie odcestovali i se svými spolubydlícími na pokojích.

 

Eric Gaillard, Reuters

"Bezpečí zůstává naší prioritou číslo jedna," uvedl v prohlášení tým, jehož australský spurtér Caleb Ewan patří k favoritům na vítězství v sobotní první etapě závodu.

Podle koronavirových pravidel Tour hrozí vyřazení ze závodu týmu, jehož minimálně dva členové budou mít během sedmi dnů pozitivní test na covid-19 nebo budou vykazovat silné známky infekce.

Start Tour de France se uskuteční téměř s vyloučením veřejnosti

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.