Cyklistika

Dráhaři do 23 let mají stříbro z ME v týmovém sprintu

9. října 2020 22:13 - Fiorenzuola

Čeští dráhoví cyklisté Matěj Bohuslávek, Martin Čechman a Jakub Šťastný získali na mistrovství Evropy jezdců do 23 let stříbro v týmovém sprintu. Sestava Dukly Brno nestačila na otevřeném velodromu v italské Fiorenzuole pouze na Rusko.

Český svaz cyklistiky

Čeští sprinteři patřili k favoritům na medaile a v kvalifikaci byli nejrychlejší. Ve finále zajeli čas 1:12,748 a zlato jim uniklo o 116 tisícin sekundy.

Na cenný kov nedosáhly jejich kolegyně Veronika Jaborníková, Sára Kaňkovská, Veronika Bartoníková, které byly v týmovém sprintu žen do 23 let ve finále s velkým odstupemm čtvrté. Těsně pod stupni vítězů skončil také junior Štěpán Široký ve scratchi.

Pidcock má z MS horských kol druhé zlato, čeští bikeři neuspěli

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.