Rubriky:

Cyklistika

Froome se s Ineosem rozloučí na Vueltě

15. října 2020 14:52 - Paříž

Britský cyklista Chris Froome se rozloučí s účinkováním v týmu Ineos startem na Vueltě. Vedení stáje dnes čtyřnásobného šampiona Tour de France potvrdilo v nominaci na poslední z letošních Grand Tours, na níž by měl být lídrem spolu s loňským vítězem Gira d'Italia Richardem Carapazem.

 

Twitter

Velkou konkurencí pro Ineos by mohl být tým Jumbo-Visma. Ten po odstoupení z Gira kvůli koronaviru pošle do Španělska sestavu v čele s Tomem Dumoulinem a Primožem Rogličem, jemuž v září těsně unikl triumf na Tour.

Froome, který od příští sezony bude závodit za tým Israel-Start Up Nation, se po loňském těžkém pádu a vážných zraněních zatím marně pokouší o návrat do bývalé formy.

Bezvládné tělo ve spurtu belgické jednorázovky. Viník přišel o stupně vítězů

Vuelta v letošním upraveném kalendáři odstartuje v úterý, ještě před koncem Gira, a bude mít na programu jen 18 etap. Z českých cyklistů se jí zúčastní Zdeněk Štybar v barvách týmu Deceuninck-Quick Step.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.