Rubriky:

Cyklistika

Rozhodnutí v Contadorově případu padne za měsíc

19. ledna 2011 19:20 - MADRID

Verdikt v dopingovém případu cyklisty Alberta Contadora z Tour de France padne příští měsíc. Španělská cyklistická federace podle svého šéfa rozhodne o případném trestu pro trojnásobného vítěze Tour de France v týdnu od 10. do 15. února.

 

Eric Gaillard , Reuters

Svazový prezident Juan Carlos Castaňo dnes agentuře AP řekl, že očekává zprávu Mezinárodní cyklistické unie (UCI) o Contadorovi v pondělí 24. ledna. Contador a UCI nicméně budou mít právo přednést další argumenty, což posune konečný verdikt až do poloviny února.

Vítěz všech tří velkých etapových závodů - Tour de France, Gira d'Italia a Vuelty - měl pozitivní dopingový test během volného dne loňské Tour. Kontrola Contadorovi v těle objevila zakázaný clebuterol, hvězdný cyklista se brání tím, že se mu látka dostala do těla z masa.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.