Suspendovaný cyklista Simmons se může vrátit do týmu Trek

12. listopadu 2020 10:40 - Praha

Stáj Trek-Segafredo vzala zpět suspendovaného amerického cyklistu Quinna Simmonse, kterého na konci září vyřadila z týmu za zveřejnění nevhodného vzkazu na sociálních sítích. Juniorský mistr světa v silničním závodu se může připojit ke kolegům na soustředění a zapojit se do přípravy na novou sezonu.

 

Profimedia.cz

Devatenáctiletý Simmons dostal trest za svou reakci na Twitteru na kritický příspěvek nizozemské novinářky na adresu prezidenta Donalda Trumpa. Za své chování se později omluvil a vedení týmu nyní považuje celou záležitost za vyřízenou. Simmons jen bude muset absolvovat lekce chování v mediálním prostoru.

"Quinn se zúčastní přípravných kempů a začne sezonu jako normálně. Těšíme se na novou sezonu, v níž by měl jako jeden z našich talentů zazářit na nejvyšší úrovni, soustředíme se na závody," uvedl manažer stáje Luca Guercilena pro web cyclingnews.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: