Merlier si na Binck Bank Tour dospurtoval pro druhé etapové vítězství

Ardooie

Dlouhý sprint o vítězství ve čtvrté etapě cyklistické Binck Bank Tour vyhrál Belgičan Tim Merlier a připsal si druhý dílčí úspěch v tomto závodě. Kolega českého jezdce Petra Vakoče z týmu Alpecin-Fenix ovládl již úvodní etapu. V čele závodu WorldTour se dál drží Švýcar Stefan Bissegger.

Dlouhý sprint o vítězství ve čtvrté etapě cyklistické Binck Bank Tour vyhrál Belgičan Tim Merlier a připsal si druhý dílčí úspěch v tomto závodě.(ilustrační foto)

Merlier si po 166 kilometrech dospurtoval v belgickém Ardooie pro deváté vítězství v sezoně před mistrem světa z roku 2019 Dánem Madsem Pedersenem a Nizozemcem Dannym van Poppelem.

Těsně pod stupni vítězů skončil Slovák Peter Sagan. Trojnásobný mistr světa, kterého v úvodní etapě potkal pád, čeká na další úspěch mezi elitou od květnového Gira d'Italia.