Rubriky:

Cyklistika

Štybar opět vyhrál Boonenovu cyklokrosovou exhibici

30. listopadu 2013 18:26 - Mol

Zdeněk Štybar obhájil vítězství v charitativním závodu "Boonen a přátelé", kterým stejně jako loni zahájil svou omezenou cyklokrosovou sezónu. V belgickém Molu dnes bývalý dvojnásobný mistr světa vyhrál před vítězem prvního ročníku akce Maartenem Wynantsem, který si zopakoval loňské druhé místo, a Pieterem Vanspeybrouckem.

 

Michal Červený, www.mtbs.cz

Bývalý světový šampión v silniční cyklistice a Štybarův kolega v týmu Omega Pharma-Quick Step Tom Boonen dojel dvanáctý. Český jezdec závod pořádaný na pomoc tělesně postiženým dětem vyhrál i s minutovým handicapem na startu, který opět dostal vzhledem ke svým cyklokrosovým kvalitám.

Štybar, který se letos dočkal výrazných úspěchů na silnici a vyhrál i jednu etapu Vuelty, se stejně jako v minulé sezoně chce zúčastnit několika cyklokrosů okolo Vánoc. Zvažuje také start na únorovém mistrovství světa v nizozemském Hoogerheide, pokud zapadne do jeho plánu. Cyklokrosový šampión z let 2010 a 2011 má za cíl uspět v jarních klasikách.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.