Rubriky:

Cyklistika

Cyklista Contador se má v pondělí upsat Treku

9. července 2016 16:45 - Pau

Španělská cyklistická hvězda Alberto Contador má namířeno do stáje Trek-Segafredo. Podle serveru Cyclingnews podepíše s americkým týmem smlouvu v pondělí, kdy je na Tour de France volný den. Kontrakt by měl být dvouletý.

 

Jean-paul Pelissier, Reuters

Třiatřicetiletý vítěz Tour de France, Gira d'Italia i Vuelty chtěl původně po této sezóně končit, ale rozmyslel si to. Vzhledem k tomu, že jeho současný tým Tinkoff, jehož dres obléká i Roman Kreuziger, se rozhodl ruský majitel Oleg Tiňkov na konci roku rozpustit, musel Contador hledat nového zaměstnavatele.

V sestavě Treku se Contador mine s jinou velkou cyklistickou osobností Švýcarem Fabianem Cancellarou. Čtyřnásobný mistr světa a olympijský vítěz v časovce se po sezóně s cyklistickými závody v 35 letech rozloučí.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.