Rubriky:

Golf

Spieth zašel k holiči a British Open dohrává "na vojáka"

22. července 2018 12:53 - Angus

Obhájce titulu Jordan Spieth zaujal ve třetím kole British Open nejen svou hrou, ale také novým sestřihem. I když měl na hlavě čepici, nešlo přehlédnout, že má vlasy po stranách a vzadu na hlavě hodně nakrátko. Když pak smekl, ukázal nový sestřih, který prý nebyl tak docela podle jeho přání.

 

Martin Cleaver, ČTK/AP

"Chtěl jsem ostříhat jako obvykle, ale holič to viděl jinak. Je to velmi britské. Vyholené po stranách a delší vlasy nahoře. Je to, jak to je. Je léto, sedí to k tomu," řekl Spieth poté, co se výborným sobotním výkonem dostal na dělené první místo v turnaji.

"Vypadá to na lampasácký sestřih," utahoval si z krajana Kevin Kisner, další z lídrů British Open, který má se Spiethem a dalšími několika hráči na turnaji společně pronajatý dům.

Na novinářský dotaz Spieth prozradil, že u holiče zaplatil 20 liber (téměř 600 korun). "Bylo to za devět liber, nechal jsem mu dýško. Myslím, že nevěděl, kdo jsem. Moc toho nenamluvil," uvedl čtyřiadvacetiletý golfista.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.