Rubriky:

Golf

Živě

Golfistce Spilkové úvodní kolo ve Williamsburgu nevyšlo

24. května 2019 07:18 - Williamsburg

Golfistce Kláře Spilkové se na LPGA Tour nepovedl začátek turnaje Pure Silk Championship. Čtyřiadvacetiletá česká hráčka obešla hřiště ve Williamsburgu s výsledkem čtyři rány nad par a po prvním kole jí patří v konkurenci 143 soupeřek dělené 122. místo.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilkové nevyšla úvodní polovina čtvrtečního kola: dvě bogey a double bogey ji srazily do spodních pater výsledkové listiny. V druhé půlce kola přišla další dvě bogey, až v závěru si česká hráčka vylepšila součet dvěma birdie.

Spilková v premiérové plnohodnotné sezoně na LPGA Tour nejprve čtyřikrát neprošla cutem, na dalších třech turnajích se jí to už podařilo. Jejím nejlepším výsledkem bylo 32. místo na Havaji.

O vedení se ve Williamsburgu dělí Američanka Jennifer Songová, Švédka Anna Nordqvistová a Angličanka Bronte Lawová se skóre -6.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.