Živě

Golfistce Spilkové úvodní kolo ve Williamsburgu nevyšlo

24. května 2019 07:18 - Williamsburg

Golfistce Kláře Spilkové se na LPGA Tour nepovedl začátek turnaje Pure Silk Championship. Čtyřiadvacetiletá česká hráčka obešla hřiště ve Williamsburgu s výsledkem čtyři rány nad par a po prvním kole jí patří v konkurenci 143 soupeřek dělené 122. místo.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Spilkové nevyšla úvodní polovina čtvrtečního kola: dvě bogey a double bogey ji srazily do spodních pater výsledkové listiny. V druhé půlce kola přišla další dvě bogey, až v závěru si česká hráčka vylepšila součet dvěma birdie.

Spilková v premiérové plnohodnotné sezoně na LPGA Tour nejprve čtyřikrát neprošla cutem, na dalších třech turnajích se jí to už podařilo. Jejím nejlepším výsledkem bylo 32. místo na Havaji.

O vedení se ve Williamsburgu dělí Američanka Jennifer Songová, Švédka Anna Nordqvistová a Angličanka Bronte Lawová se skóre -6.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.