Rubriky:

Golf

Živě

Golfistka Spilková skončila ve Williamsburgu v poli poražených

25. května 2019 08:37 - Williamsburg

Série úspěšných výsledků Kláry Spilkové na LPGA Tour skončila po třech turnajích na Pure Silk Championship. Česká golfistka ve Williamsburgu je po druhém kole hluboko v poli poražených a popáté ve své premiérové sezoně na tour neprošla cutem.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Čtyřiadvacetileté Spilkové se ve Virginii nevydařil už začátek. První kolo na hřišti s parem 71 obešla na 75 ran a v pátek se ještě o dva údery zhoršila. Česká olympionička zahrála v druhém kole jedno birdie, ale tři bogey a dvě double bogey.

S výsledkem 10 nad par byla Spilková klasifikována na 137. místě ze 144 golfistek, jež ve čtvrtek do turnaje vstoupily. Po třech podnicích LPGA Tour tak Spilková neprošla cutem, jejím nejlepším výsledkem z úspěšného období bylo 32. místo na Havaji.

O vedení se ve Williamsburgu dělí Američanky Jennifer Songová, Jacqui Concolinová a Angličanka Bronte Lawová se skóre -9.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.