Rubriky:

Golf

Živě

Golfistka Spilková na PGA Championship úvodní kolo nezvládla

21. června 2019 09:03 - Chaska

České golfistce Kláře Spilkové se vstup do turnaje PGA Championship příliš nevydařil. Po úvodním kole akce kategorie major figuruje s pěti ranami nad par na děleném 102. místě a hrozí jí, že počtvrté za sebou nepostoupí do finálových kol. Předpokládaný cut je na třech ranách nad normu hřiště.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Čtyřiadvacetiletá Spilková hraje mezi elitou na okruhu LPGA první sezonu a z předchozích deseti startů prošla cutem třikrát. Na posledních třech turnajích z úvodních kol nepostoupila.

Na hřišti v Chasce si bilanci pokazila na čtyřparové páté jamce, kde uspěla až sedmou ránou. Double bogey si pak připsala ještě na desítce a čtyřikrát zahrála bogey.

Po prvním kole vede Hannah Greenová. Dvaadvacetiletá Australanka má s bilancí -4 náskok jedné rány před Korejkou Kim Hjo-ču a Mel Reidovou z Anglie.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.