Rubriky:

Golf

Reed i kvůli penalizaci na Bahamách ztratil vedení

7. prosince 2019 10:33 - Albany

Americký golfista Patrick Reed obdržel ve třetím kole turnaje Hero World Challenge na Bahamách dvě trestné rány a přišel o vedoucí příčku. Před závěrečným dnem klesl až na šesté místo se ztrátou tří ran na krajana Garyho Woodlanda.

 

ČTK

Reed byl potrestán za počínání na jedenácté jamce, kde při nácviku odpalu dvakrát odhrnul písek u míčku a mírně si tím vylepšil pozici pro zahrání úderu. Loňský vítěz Masters se hájil, že se nesnažil získat výhodu. Rozhodčí však konstatovali, že není rozhodující, zda šlo o záměr.

"Viděl jsem to na videu, je to penalizace dvou úderů. Beru to," řekl Reed, který před třetím kolem vedl turnaj pořádaný americkou hvězdou Tigerem Woodsem pro 18 pozvaných hráčů o tři rány.

Woods je na dělené třetí příčce o dva údery za Woodlandem. Druhé místo patří Švédovi Henriku Stensonovi, s nímž se před penalizací dělil o pozici Reed.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.