Rubriky:

Golf

Další monument v ohrožení! Po Wimbledonu bude nejspíš zrušeno i golfové British Open

2. dubna 2020 15:07 - Londýn

Po zrušení tenisového Wimbledonu padne za oběť pandemii koronaviru další monument britského sportu. Podle odborného magazínu Golf Digest bude zrušeno golfové British Open, jež se má hrát 16. až 19. července. Organizátoři informaci nepotvrdili a uvedli, že pracují na různých scénářích.

 

John Raoux, ČTK/AP

British Open je nejstarším golfovým turnajem světa. Hraje se od roku 1860 a jeho 149. ročník měl hostit Royal St. George Golf Club v Sandwichi.

Podle Golf Digestu nebude "The Open" na rozdíl od předchozích majorů Masters a PGA Championship odloženo, ale zrušeno. Organizátoři se totiž na podobnou možnost připravili uzavřením pojistky. "Pracujeme na různých možnostech včetně odložení letošního turnaje. Vzhledem k množství vnějších faktorů bude tento proces nějakou dobu trvat," komentoval spekulace výkonný šéf pořadatelského klubu Martin Slumbers.

Golfisté Woods s Mickelsonem si zahrají exhibici proti koronaviru

Ve středu oznámili organizátoři zrušení Wimbledonu, jenž se stejně jako British Open naposledy nehrál během druhé světové války.

Golfová PGA Tour přerušila sezonu prozatím do 10. května.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.