Rubriky:

Golf

Tigerův caddie k mikrofonu

8. října 2008 07:39

Nucenou přestávku ve službách pro nejlepšího golfistu světa využije Steve Williams k jiné práci. Caddie zraněného Tigera Woodse bude komentovat.

Williamsův ko­mentář bude zpestřením dvoudenního exhibičního turnaje Kiwi Challenge, kterého se na Novém Zélandu zúčastní Američané Anthony Kim, Hunter Mahan a Brandt Snedeker spolu s Australanem Adamem Scottem.

Dvě kola na 18 jamek na rány se budou hrát 27. a 28. října, a to na dvou hřištích, Kauri Cliffs a Cape Kidnappers, vzdálených od sebe 560 kilometrů. Celková dotace akce je 2,6 miliónu dolarů, vítěz získá 1,5 miliónu. Turnaj patří do neoficiální sezóny americké PGA Tour.

Woodsova caddieho, novozélandského rodáka a patriota, zlákala k práci s mikrofonem přímo na hřištích americká televize NBC. „Dělám to proto, že Kiwi Challenge přinese popularitu Novému Zélandu a že se tu sejdou čtyři z nejlepších hráčů světa, což je vzácný jev,“ řekl Williams.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.