Rubriky:

Golf

Finále PGA Czech Tour 2008 pod dohledem kamer

8. října 2008 07:38

Poslední turnaj PGA Czech Tour 2008 se odehraje od 10. do 11. října v Jinačovicích. Repromeda Cupu se zúčastní 66 profesionálů a kamery České televize.

Na hřišti Golf Clubu Brno se sejde kompletní česká profesionální špička včetně Zuzany Mašínové, hrající redaktorky Golf Digest C&S a vítězky Order of Merit PGAC nebo Petra Skopového, leadera Order of Merit Czech PGA Tour. Grand finále se zúčastní také slovenská špička a několik zahraničních trenérů působící v Česku.

První flight vyjde na hřiště Kaskády v pátek v 9 hodin, finálové kolo je na programu v sobotu. Hraje se kombinace devítek Kamenná – Dřevěná. Z dotace akce 600 tisíc korun si vítěz ukrojí rovnou šestinu.

Program ČT4 Sport vysílá historicky první přímý přenos z českého golfu a to ze sobotního druhého kola od 13 do 16 hodin!


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.