Rubriky:

Golf

Woods: nové hřiště, nové plány

8. října 2008 09:06

Navzdory dlouhé turnajové pauze Tiger Woods nezahálí. Zraněná světová jednička představila v Los Angeles své plány na příští rok. Zahrnují golf i jiné aktivity.

„Věřím, že až se vrátím, budu lepší než kdykoli předtím. Udělal jsem v průběhu let změny ve švihu, ale nemohl jsem se nikdy pořádně opřít o levé koleno,“ varoval Woods konkurenci.

V hotelu Bel-Air zároveň Woods představil projekt svého třetího hřiště: po Severní Karolině a Dubaji se podepíše pod design Punta Brava na pobřeží Mexika. „Z každé jamky bude vidět oceán,“ popsal raritu, která má být otevřena na přelomu let 2010 a 2011.

Woods potvrdil, že se hodlá vrátit k turnajům v průběhu roku 2009, ale že stoprocentní stav svého kolene očekává až v roce 2010.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.