Rubriky:

Golf

Langer dobyl Ameriku

4. listopadu 2008 10:51

Ještě víc teď vyniká vítězství Bernharda Langera při Casa Serena Open na Roztěži. Němec totiž vyhrál i celou sezónu americké Champions Tour.

51letý Langer korunoval svou nováčkovskou sezónu na Champions Tour vítězstvím v money listu. Vydělal 2 035 073 dolarů a trumfnul Američana Jaye Haase, který nastřádal 1 991 726 dolarů. V Charles Schwab Cupu, pořadí podle bodů, vyhrál Haas před Fredem Funkem a Langerem.

„Bernhard hrál skvělý golf. Přitom rozdělil svůj čas mezi Champions Tour a European Seniors Tour, kde stačil vydělat 288 270 eur a vyhrát Casa Serena Open. Těšíme se, že ho zase příští rok uvidíme v Evropě,“ řekl Andy Stubbs, šéf European Seniors Tour.

Kvůli svým americkým závazkům však Langer není schopen hrát tento týden závěrečný podnik evropské série, Castellón Open España – Senior Tour Championship.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.