Rubriky:

Golf

Druhá šance pro Azingera?

7. prosince 2008 17:32

Spekulace, že Paul Azinger zůstane kapitánem týmu USA v Ryder Cupu i pro rok 2010, nabývají na síle. Americký golf ostatně nemá moc na vybranou

Vítězný kapitán z Valhally by podle všeho mohl táhnout americký tým i na Celtic Manor ve Walesu. Posledním Američanem, který zůstal ve funkci pro další utkání, byl přitom Ben Hogan v roce 1949.

Americká PGA obvykle jmenuje příštího kapitána do dvou měsíců po předchozím utkání. Tentokrát už lhůta dávno uplynula a podle různých náznaků se lze přiklánět k variantě „znovu Azinger.“

„Všechno je možné. PGA chce dát zprávu v příhodné době a já se do toho nechci míchat,“ řekl mnohoznačně Azinger v americkém tisku. Evropa se nad otázkou příštího kapitána po Nicku Faldovi sejde v lednu.

V hře jsou jména José María Olazábal, Sandy Lyle a Ian Woosnam, který šéfoval vítěznému týmu v roce 2006. Druhé funkční období Falda je vzhledem k poslední prohře Evropy nepravděpodobné.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.