Rubriky:

Golf

Golfový turnaj v San Diegu vyhrál skvělým závěrem Watney

9. února 2009 10:48 - SAN DIEGO

Skvělý finiš vynesl americkému golfistovi Nicku Watneymu vítězství na turnaji PGA v San Diegu. Sedmadvacetiletý hráč zvítězil na Buick Invitational o jednu ránu před krajanem Johnem Rollinsem, který naopak v závěru selhal. Do posledního kola šel s náskokem tří úderů, ale Watney ho díky dvěma birdie na závěrečných třech jamkách porazil. Po sobotě přitom ztrácel na první místo pět ran.

Za druhý triumf v kariéře získal Watney prémii 972 tisíc dolarů a zahraje si na dubnovém Masters. "Věděl jsem, že ještě není po všem," řekl ke svému vzepětí v závěru soutěže, kterou v předchozích čtyřech letech ovládl Tiger Woods. Fenomenální Američan však stále na okruhu PGA chybí po loňské operaci kolena.

Na 77. místě skončil český rodák s německým pasem Alex Čejka, jenž neprošel druhým cutem po třetím kole. Za své vystoupení inkasoval 9805 dolarů a ve finančním žebříčku si lehce pohoršil na 120. místo.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.