Čeští profesionálové v Rakousku

7. května 2009 17:08

Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2009 se poprvé v sezóně vydává za hranice. Druhý turnaj profesionální série se odehraje v rakouském Waidhofenu.

Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2009, která zahájila o pos­ledním dubnovém víkendu ve Mstěticích (vítěz Jan Zedníček), tetokrát míří na hřiště patřící pod hlavičku CZ Golf. Loni tu zvítězil Petr Skopový, který se letos vrátí v případě, že neprojde cutem na Alps Tour v Rakousku.

První domácí turnaj po přestupu k profesionálům absolvuje Marek Nový, hrající redaktor Golf Digest C&S. Konkurenci kromě české špičky tvoří čtyři Rakušané a také hráči z USA, Austrálie nebo Britských ostrovů.

Ve Waidhofenu se ukáží také dvě účastnice Ladies European Tour, Zuzana Mašínová rovněž coby hrající redaktorka Golf Digest C&S a také Slovenka Zuzana Kamasová. Třetí profesionálkou bude Edita Nechanická, hrající SAS Tour.

Soutěž na rány začíná v neděli 10. května, finále se hraje druhý den.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.