Rubriky:

Golf

Simpson útočí na PGA Tour na druhé vítězství za sebou

4. července 2020 09:23 - Detroit (USA)

Golfový turnaj PGA Tour vedou v polovině Američané Chris Kirk a hlavní favorit Webb Simpson, který si může vynahradit nucenou absenci z minulého týdne. Z předchozí akce v Cromwellu se Simpson odhlásil poté, co měla jeho dcera pozitivní test na koronavirus. Nyní může šestý hráč světového žebříčku vybojovat druhé vítězství za sebou po triumfu v Hilton Head před třemi týdny.

 

Carlos Osorio, ČTK/AP

Simpson a Kirk mají po dvou kolech Rocket Mortgage Classic na kontě 12 ran pod par a vedou o jeden úder před šesti nejbližšími soupeři.

"Věřím si, mám ze svojí hry dobrý pocit," pochvaloval si Simpson, vítěz US Open z roku 2012.

Mezi šesti hráči, kteří se dělí o třetí místo, je i další z favoritů, světová desítka Bryson DeChambeau. Titul v Detroitu neobhájí Nate Lashley, který o jednu ránu neprošel cutem. O víkendu už si nezahrají ani bývalí vítězové majorů Vijay Singh, Jason Day, Bubba Watson, Patrick Reed, Jason Dufner a Charl Schwartzel.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.