Golfista Matuš senzační vedení v Ramsau neudržel a je sedmnáctý

16. července 2020 20:30 - Ramsau

Golfista Stanislav Matuš neudržel ve druhém kole společného turnaje European Tour a Challenge Tour v rakouském Ramsau senzační vedení. Ke středečním 63 úderům dnes přidal o osm ran horší výsledek a klesl na dělené 17. místo. I tak nadále útočí na překonání dosavadního českého maxima na European Tour, o které se minulý týden v Atzenbruggu postaral Ondřej Lieser 44. místem.

 

@ Stanislav Matuš - Czech Golf Player

Ani Lieser v Ramsau nenavázal na výkon z prvního kola a také se zhoršil o osm ran. Pro něj to znamenalo propad z děleného šestého místa na 58. pozici, ale i on prošel cutem do víkendového finále. Výkon o ránu horší by už na postup nestačil.

Do čela Euram Bank Open dotovaného částkou 500 000 eur se posunul Nizozemec Joost Luiten se skóre -12. Matuš drží výsledek -6 poté, co na bezchybnou středeční hru navázal nejprve skvělým eaglem na třetí jamce, jenže hned vzápětí připsal double bogey a pak v rychlém sledu ještě tři bogey. Na druhé devítce si polepšil dvěma birdie a den zakončil s bilancí +1.

Golfista Matuš senzačně vede evropský turnaj v Ramsau

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.