Golfistka Kangová vyhrála druhý turnaj LPGA za sebou

10. srpna 2020 08:57 - Sylvania

Americká golfistka Danielle Kangová vyhrála druhý turnaj LPGA Tour za sebou. Po triumfu v Toledu se radovala i v Sylvanii, kde jí k triumfu pomohly chyby Novozélanďanky Lydie Koové v závěru finále.

 

Gene J. Puskar, ČTK/AP

Kangová ještě šest jamek před koncem ztrácela na Koovou pět ran a zdálo se, že je bez šance na titul. Koová ale udělala ve zbytku kola dvě bogey a na osmnáctce dokonce double bogey. Kangová naopak dvakrát skórovala a slavila.

Kangová vyhrála s 15 ranami pod par. Koová skončila v slzách o ránu zpět na děleném druhém místě s Angličankou Jodi Ewartovou Shadoffovou. Jediná česká hráčka na LPGA Tour Klára Spilková neprošla po dvou kolech v Sylvanii cutem a obsadila dělené 80. místo.

Golfistky se nyní přesunou do Skotska. Tam budou hrát tento týden Ladies Scottish Open u Aberdeenu a pak major British Open v Troonu od 20. do 23. srpna.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.