Rubriky:

Golf

Hollywood se chystá zfilmovat aféry Tigera Woodse se ženami

2. ledna 2010 10:56 - LOS ANGELES

Hollywoodští producenti se chystají zfilmovat soukromé peripetie amerického golfisty Tigera Woodse. Podle britského deníku Daily Star se mezi filmaři rozhořela bitva o to, kdo získá práva na natočení jeho afér se ženami, které poškodily pověst nejlepšího golfisty světa posledních let.

 

Shaun Best, Reuters

Mělo by jít o televizní film. V Hollywoodu se spekuluje o tom, že golfistu by mohl hrát držitel Oscara Cuba Gooding Jr.

"Bude z toho skvělý film. Lidi rádi vidí pád někoho z vrcholu a to, jak se snaží dát dohromady svůj život. Tigerův skandál dokázal, že i nejlepší sportovec světa je obyčejný člověk," citoval list svůj hollywoodský zdroj. Podle něj se teď producenti předhánějí v nabídkách a chtějí začít co nejdříve točit, dokud Woodsovo soukromí budí zájem veřejnosti.

Milostné pletky čtyřiatřicetiletého golfisty, který měl pověst příkladného manžela a otce, vyšly na světlo v listopadu po jeho záhadné noční autonehodě na Floridě. Od té doby se k poměru s ním přihlásilo 14 žen.

Woods ve snaze zachránit manželství oznámil, že na čas přerušuje kariéru. Kontrakt s ním ale už ukončilo několik firem, jejichž reklamní tváří Woods byl. Golfistova žena Elin údajně hodlá při rozvodu požadovat polovinu jeho majetku, který se odhaduje v přepočtu na 18 miliard korun.

ČTK

Časová osa: Golf