Rubriky:

Golf

Nelly Kordová byla třetí na golfovém turnaji LPGA v Rogersu

31. srpna 2020 09:23 - Praha
(Aktualizováno: 31. srpna 2020 09:25)

Dcera bývalého českého tenisty Petra Kordy Nelly obsadila dělené třetí místo na turnaji LPGA v americkém Rogersu. Americká hráčka zaostala na Arkansas Championship s celkovým skóre 16 ran pod par o čtyři údery za vítěznou krajankou Austin Ernstovou.

 

Profimedia.cz

Osmadvacetiletá Ernstová před posledním kolem ztrácela čtyři rány na vedoucí Švédku Annu Nordqvistovou, ale v neděli zahrála 63 úderů a zvítězila s náskokem dvou ran. Turnaj LPGA vyhrála po šesti letech a podruhé v kariéře. Triumf jí vynesl prémii 345.000 dolarů.

Dvaadvacetiletá Kordová, která má na kontě tři tituly z LPGA, se podělila o třetí příčku s další Američankou Angelou Stanfordovou. Její sestra Jessica neprošla cutem.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.