Golfistka Spilková odstoupila z majoru kvůli problémům se zády

11. září 2020 20:28 - Rancho Mirage

Golfistka Klára Spilková odstoupila po prvním kole z majoru ANA Inspiration v kalifornském Rancho Mirage. Důvodem jsou problémy se zády. Pětadvacetiletá Spilková, která koncem srpna skončila třináctá na turnaji evropského okruhu LET v Berouně, zahrála ve čtvrtečním 1. kole tři rány nad par a byla na děleném 77. místě. Do druhého kola už dnes nenastoupila.

 

Anna Krčmářová

"Kvůli bolesti v oblasti bederní páteře. Poprvé ji pocítila už v úvodním kole a pak se to zhoršilo, takže nebyla schopna rotace. Následující dny stráví u fyzioterapeutů. Cílem je start na dalším turnaji LPGA v Portlandu," stojí v tiskové zprávě.

Spilková hraje druhou sezonu na LPGA. Při prvním letošním startu skončila v lednu osmá v Boca Raton a zaznamenala nejlepší český výsledek.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.