Živě

Woodsův turnaj pro elitní golfisty kvůli covidu letos nebude

21. října 2020 10:34 - Praha

Elitní světoví golfisté kvůli koronaviru přišli o další turnaj. Tradiční akce Hero World Challenge v Albany na Bahamách, kterou pořádá Tiger Woods, byla vzhledem k omezení cestování v době pandemie zrušena. Pro vybraných osmnáct hráčů se měla uskutečnit od 3. do 6. prosince.

 

Profimedia.cz

"Toto rozhodnutí bylo učiněno s ohledem na zdraví a klid všech zúčastněných i místní komunity v Albany," uvedli na webu PGA Tour pořadatelé turnaje, který není oficiální součástí elitního okruhu, ale udělují se za něj body do světového žebříčku. Výtěžek je věnován Woodsově nadaci.

Loni v Albany v hvězdné konkurenci triumfoval Švéd Henrik Stenson. Mezi bývalými šampiony jsou například i světová dvojka Španěl Jon Rahm, Američané Rickie Fowler, Bubba Watson nebo Jordan Spieth. Organizátor Woods je rekordmanem s pěti trofejemi.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.