Rubriky:

Golf

Woodsův turnaj pro elitní golfisty kvůli covidu letos nebude

21. října 2020 10:34 - Praha

Elitní světoví golfisté kvůli koronaviru přišli o další turnaj. Tradiční akce Hero World Challenge v Albany na Bahamách, kterou pořádá Tiger Woods, byla vzhledem k omezení cestování v době pandemie zrušena. Pro vybraných osmnáct hráčů se měla uskutečnit od 3. do 6. prosince.

 

Profimedia.cz

"Toto rozhodnutí bylo učiněno s ohledem na zdraví a klid všech zúčastněných i místní komunity v Albany," uvedli na webu PGA Tour pořadatelé turnaje, který není oficiální součástí elitního okruhu, ale udělují se za něj body do světového žebříčku. Výtěžek je věnován Woodsově nadaci.

Loni v Albany v hvězdné konkurenci triumfoval Švéd Henrik Stenson. Mezi bývalými šampiony jsou například i světová dvojka Španěl Jon Rahm, Američané Rickie Fowler, Bubba Watson nebo Jordan Spieth. Organizátor Woods je rekordmanem s pěti trofejemi.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.