Živě

Spilková pokračuje v mizérii. Další turnaj dopadl nezdarem

24. října 2020 09:23 - Greensboro

Golfistka Klára Spilkové neprošla počtvrté za sebou na okruhu LPGA cutem. Tentokrát česká hráčka neuspěla v Greensboro a na turnaji Drive On Championship obsadila s pěti ranami nad par dělené 86. místo. V čele je Američanka Ally McDonaldová s deseti ranami pod normou hřiště.

 

Chris Szagola, ČTK/AP

Spilkovou připravilo o postup nevydařené první kolo, které zakončila se skóre +8. Ve druhém se o jedenáct ran zlepšila, ale na cut, který byl tentokrát na úrovni paru, to nestačilo.

Od srpnového třináctého místa na akci evropské série LET v Berouně se Spilkové v zámoří nedaří. Z majoru ANA Inspiration odstoupila kvůli problémům se zády v prvním kole a na dalších čtyřech turnajích se ani jednou neprobojovala do finálových kol.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.