Rubriky:

Golf

Spilková pokračuje v mizérii. Další turnaj dopadl nezdarem

24. října 2020 09:23 - Greensboro

Golfistka Klára Spilkové neprošla počtvrté za sebou na okruhu LPGA cutem. Tentokrát česká hráčka neuspěla v Greensboro a na turnaji Drive On Championship obsadila s pěti ranami nad par dělené 86. místo. V čele je Američanka Ally McDonaldová s deseti ranami pod normou hřiště.

 

Chris Szagola, ČTK/AP

Spilkovou připravilo o postup nevydařené první kolo, které zakončila se skóre +8. Ve druhém se o jedenáct ran zlepšila, ale na cut, který byl tentokrát na úrovni paru, to nestačilo.

Od srpnového třináctého místa na akci evropské série LET v Berouně se Spilkové v zámoří nedaří. Z majoru ANA Inspiration odstoupila kvůli problémům se zády v prvním kole a na dalších čtyřech turnajích se ani jednou neprobojovala do finálových kol.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.