Rubriky:

Golf

Bomber rozprášil ranaře PGA Tour

6. ledna 2011 11:09

Nikoli Bubba Watson, Dustin Johnson ani Robert Garrigus, ale mistr světa v délce odpalů Jamie Sadlowski měl nejdelší drajv v soutěži bomberů před startem PGA Tour.

 

Eric Risberg, ČTK/AP

Exhibice před Hyundai Tournament of Champions na Havaji patřila 22letého bývalému hokejistovi z Kanady. Jamie Sadlowski zahrál ve finále všechny tři drajvy dál než jeho soupeř Bubba Watson. Ten se mohl pochlubit nejdelším drajvem 322 metrů, zatímco Sadlowski vyšvihl rány o délkách 367, 362 a 372 metrů.

Robert Garrigus měl maximum 333 metrů a Dustin Johnson 322 metrů. Oba vypadli v prvním kole, když Sadlowski pálil 364 metrů a Watson 338 metrů. Garrigus loni vyhrál pořadí nejdelších odpalů na PGA Tour s průměrnou délkou 288 metrů.

"Byl jsem nervóznější než na mistrovství světa," řekl o soutěži s hráči PGA Tour na osmnácté jamce havajského Plantation course dvojnásobný šampion Sadlowski.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.