Rubriky:

Golf

Drogový kartel ohrožuje LPGA

8. ledna 2011 13:55

Golf na LPGA ještě ani nezačal, sotva byl vydán kalendář sezony, a už nastal první problém. Dubnový turnaj v Mexiku je v ohrožení kvůli působnosti tamějšího drogového kartelu.

Jak uvedl Golf Channel, komisař tour Mike Whan informoval hráčky LPGA, aby ještě počkaly se zamlouváním letenek na turnaj Tres Marias Championship v mexickém městě Morelia, kde se má hrát 21. - 24. dubna.

Důvodem jsou obavy o bezpečnost hráček na turnaji, který má kontrakt s LPGA ještě na příští sezonu.

"Byli jsme varováni kvůli tomu, že tamější násilí zasahuje do oblasti, kterou se jezdí od letiště do hotelu a na hřiště," uvedl komisař LPGA. "Dokud nebude zajištěna absolutní bezpečnost, turnaj posuneme nebo odložíme."

V regionu operuje drogový kartel La Familia Michoacana. Minulý měsíc bylo pět silnic blokováno hořícími auty a autobusy a mexická policie se ocitla v těžkých bojích s podezřelými drogovými dealery.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.