Rubriky:

Golf

Woods opět pod 70, Čejka skončil

29. ledna 2011 09:07

Tiger Woods ztrácí v polovině Farmers Insurance Open pět ran na vedoucího Billa Haase (-11). Dva údery od lídra je Anthony Kim a odstup tří mají mj. Phil Mickelson, John Daly nebo Rickie Fowler. Alex Čejka v San Diegu skončil, ke cutu 1 pod par mu přebývala rána.

 

Dave Martin, ČTK/AP

Tak dobře jako na Torrey Pines loni Tiger Woods nezačal žádný turnaj. Po druhém výsledku 69 je celkem na 6 pod par, což u San Diega znamená dělené 12. místo.

Šestinásobný vítěz turnaje začal na těžším South Course skvěle, na první devítce měl čtyři birdie za sebou, ale na druhé zahrál tři bogey během pěti jamek. Avšak vzpamatoval se a na závěr předvedl birdie na tříparové šestnáctce i pětiparové osmnáctce.

Haas měl nejlepší golf za 66 úderů na South Course, ještě o ránu níž na North Course šel Bubba Watson, který se také dělí o třetí místo.

Alex Čejka nastupoval s výsledkem +2 na North Course, kde zahrál 70 (-2) s eaglem na pětiparové osmnáctce, své deváté jamce, ale s parem na závěrečném pětiparu.

Cutem -1 prošlo 79 hráčů. Finálová kola se hrají na South Course.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.