Rubriky:

Golf

Korda začne LPGA v Thajsku

2. února 2011 07:19

Jessica Korda začne hrát profesionální golf na LPGA už tento měsíc. Zúčastní se hned prvního turnaje sezony, který od 17. do 20. února hostí thajská Pattaya.

Týden před svými osmnáctinami vstoupí americká golfistka českého původu do kolotoče LPGA, kam se loni v prosinci dostala díky druhému místu v Q-school.

Pro turnaj Honda LPGA Thailand v Siam Country Clubu na Pattaya Old Course dostala Jessica Korda jednu z deseti sponzorských pozvánek. Turnaj hraje celkem jen šedesát golfistek bez cutu.

"V Thajsku jsem nikdy nebyla," uvedla na svém blogu Korda, jejímž caddiem bude otec Petr, bývalý tenista, který před třinácti lety vyhrál Australian Open.

Honda LPGA Thailand má celkovou dotaci 1 450 000 dolarů. Titul obhajuje Ai Miyazato, která před rokem porazila o jednu ránu Suzann Pettersen. Letošní účast ohlásily mj. Paula Creamer, Michelle Wie nebo Cristie Kerr.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.