Rubriky:

Golf

Nejlepší rána v historii golfu? Španělská hvězda předvedla něco neskutečného

11. listopadu 2020 11:32 - Augusta/Praha

Pozoruhodná trefa! Španělský golfista Jon Rahm předvedl během úterního tréninku na Masters úder z říše snů. Bývalá světová jednička odpálila na hřišti v Augustě míček přes jezírko na jednu ránu přímo do jamky. To by až tak zvláštní nebylo. Způsob, který Rahm zvolil ale všem fanouškům golfu vyrazil dech. Přesvědčit se o tom můžete sami ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Španělský hráč si parádní kousek střihl na 16. jamce světoznámého hřiště v Augustě. Rahm hrál úder přes jezírko, jak je v rozehřívacím kole před Majorem dobrým zvykem.

Míček se po jeho ráně několikrát odrazil od hladiny vodní plochy a dostal se na druhý břeh, jak Rahm očekával. Jenže pak rána nabrala skutečně dokonalou křivku, která vedla přímo do jamky.

Rahm se dočkal okamžitého aplausu od jeho kolegů a jejich nosičů holí. Velká škoda, že si jednu z nejlepších jamek v historii golfu nemohli vychutnat diváci přímo u hřiště. Letošní Masters se kvůli pandemii koronaviru totiž hraje za zavřenými dveřmi.

pb, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.