Rubriky:

Golf

Golfista Lieser je v půlce finále Challenge Tour šestnáctý

20. listopadu 2020 16:20 - Palma de Mallorca

Golfista Ondřej Lieser je v polovině finále sezony Challenge Tour na Mallorce na děleném 16. místě. V druhém kole se český hráč zlepšil, zahrál dvě rány pod par a celkově má skóre -3.

 

twitter@PGACzech

V čele je Němec Alexander Knappe. Díky perfektnímu druhému kolu za -8 má dohromady 11 ran pod par a náskok dvou ran před dvojicí soupeřů.

V druhém hracím dnu se Lieserovi podařil eagle na pětiparové trojce, ale stejně jako ve čtvrtek vzápětí chyboval na čtyřparu. Další birdie zapsal na jamkách číslo pět a jedenáct, ale na třináctce a patnáctce měl bogey. Na závěr opět skóroval na osmnáctce.

Lieser se kvalifikoval do finále druhé nejvyšší evropské série pro 45 hráčů poprvé i díky triumfu na nedávném turnaji v Cádizu. V pořadí sezony je aktuálně šestý a bojuje i o kartu na European Tour, kterou si zajistí nejlepší pětice roku.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.