Rubriky:

Golf

Golfista Lieser je ve finále Challenge Tour po 3. kole už třetí

21. listopadu 2020 16:40 - Palma de Mallorca

Golfista Ondřej Lieser zahrál výborné třetí kolo ve finále sezony Challenge Tour na Mallorce. V konkurenci 45 hráčů měl dnes pět ran pod par a s celkovým skóre -8 se dostal na dělené třetí místo. V neděli může bojovat o výhru v turnaji i o kartu na elitní European Tour.

 

twitter@PGACzech

V čele se udržel Němec Alexander Knappe, který zahrál třetí den za +1 a pohoršil si na deset ran pod par. O ránu zpět je Nor Niklas Norgaard Möller.

Devětadvacetiletý Lieser se podobně jako při nedávném premiérovém triumfu na Challenge Tour v Cádizu zlepšuje každým dnem. V prvním kole měl 70 ran, ve druhém zahrál 69 a dnes jako jeden ze tří hráčů nejlepší kolo dne za 66 ran. Ani jednou nechyboval a zapsal pětkrát birdie.

"Budu bojovat o kartu na European Tour. Udělám maximum, abych uspěl a posunul se zase o něco dál. Budu hrát ránu od rány a snažit se o co nejlepší výsledek," uvedl před turnajem nejlepší český profesionál.

V celkovém pořadí sezony druhé nejvyšší evropské série se Lieser virtuálně posunul na páté místo, což by mu zajistilo kartu na European Tour pro příští rok. Na tu v letošní zkrácené sezoně kvůli koronaviru dosáhne jen nejlepší pětice.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.