Golfistka Spilková ve Švýcarsku po 1. kole drží naději na cut

16. června 2011 19:49 - TICINO

Šestnáctiletá česká golfistka Klára Spilková má po prvním kole turnaje série Ladies European Tour (LET) ve švýcarském Ticinu nadějné vyhlídky na postup do víkendového finále. Hřiště s parem 72 obešla na 69 úderů a patří jí dělené 20. místo se ztrátou tří ran na vedoucí Karen Lunnovou z Austrálie a Joannu Klattenovou z Francie.

 

Karel Brázdil

Spilková po předchozích neúspěších věnovala minulé dva týdny tréninku a hned se prezentovala konzistentní hrou. Ani jednou nepřekročila par jamky a třikrát zahrála birdie. Na stejném výsledku -3 je dokonce i legendární Angličanka Laura Daviesová.

Znovu se naopak nedaří Slovence Zuzaně Kamasové, která se po svém prvním triumfu na okruhu na začátku dubna v Maroku zatím trápí. Po úvodním hracím dnu ve Švýcarsku je s výsledkem +3 na 107. místě průběžného pořadí.

ČTK

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: