Šampion British Open nezískal kartu na PGA Tour a není sám

19. listopadu 2011 17:09

Američan Todd Hamilton, bývalý vítěz British Open, patří mezi ty renomované golfisty, kterým se nepodařilo projít ani druhou ze tří částí kvalifikace o PGA Tour.

Hamilton vyhrál British Open 2004 v Royal Troon při playoff s Erniem Elsem, ale od té doby se trápí. I když žije nedaleko dějiště skončené kvalifikace o americkou tour, hřiště Tournament Players Course v Craig Ranch u Dallasu, znalost prostředí mu k postupu do finálové části Q-School nepomohla.

Američan byl v roce 2005 dokonce na 16. místě světového žebříčku, ale nyní opět nemá garantováno místo na PGA Tour a bude se zřejmě jako v minulých letech vracet na European Tour, kde mu karta díky vítězství na Bristih Open stále platí. Ale doma je doma...

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.