Duval a Weekley mezi velkými jmény pro finále Q-school

22. listopadu 2011 08:56

Jak už se stalo tradicí pro profesionální golf, mezi postupujícími do finálové fáze kvalifikačního turnaje o PGA Tour nechybějí velká jména. Podívejte se, kdo bude hrát od 30. listopadu do 5. prosince na PGA West v Kalifornii.

V Panama City Beach na Floridě si své místo ve finále zajistil Boo Weekley, dvojnásobný vítěz z PGA Tour a účastník Ryder Cupu. Dělil se o šesté místo s celkovým výsledkem 3 pod par.

Mezi postupujícími z tého kvalifikace jsou také Američan Len Mattiace, druhý z Masters 2003 po play-off s Mikem Weirem, a Angličan Greg Owen. Ten málem vyhrál Bay Hill Invitational 2006, než proputtoval poslední dvě jamky a přihrál titul Australanu Rodu Pamplingovi.

Odkaz na plny clanek

Exegolf

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.