Rubriky:

Golf

Norman bude v léčbě covidu-19 pokračovat v domácí izolaci

27. prosince 2020 11:53 - Orlando

Slavný golfista Greg Norman byl po krátké hospitalizaci propuštěn z nemocnice a z nemoci covid-19 se bude na Floridě zotavovat v domácí izolaci. Pětašedesátiletý Australan na instagramu vzkázal, že sice stále pociťuje příznaky onemocnění, jeho stav je ale lepší, než když na první svátek vánoční na pohotovost zamířil.

 

Phelan M. Ebenhack, ČTK/AP

Dvojnásobný vítěz turnajů major, jenž minulý týden v Orlandu startoval na exhibičním turnaji rodinných dvojic se svým synem, měl po akci negativní test na koronavirus, v týdnu ho ale začala trápit horečka a bolesti svalů. "Teď jsem doma poté, co jsem navštívil pohotovost se symptomy velice podezřele podobnými tomu, co jsem četl v souvislosti s covidem," napsal Norman na instagramu.

Upřesnil, že potíže začal mít už před Vánocemi. "Ve středu, čtvrtý den inkubační doby od vystavení nákaze, symptomy vystrčily hlavu - horečka a bolesti kloubů a svalů, zvlášť zad, a bolesti hlavy," popsal první příznaky. "Pořád mám většinu z nich, ale v menší míře," dodal.

Syn vítěze British Open je také nakažený

Norman, jenž své tituly major získal na British Open v letech 1986 a 1993, očekává výsledky dalších testů na koronavirus v příštích 24 hodinách. V izolaci zůstane, dokud nebude mít dva negativní výsledky za sebou.

S nákazou koronavirem skončil v izolaci i Normanův stejnojmenný syn Greg. Na sociálních sítích potvrdil, že on i jeho manželka měli rovněž pozitivní testy.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.