Vítěz dvou golfových majorů Cabrera byl zatčen v Riu

15. ledna 2021 10:42 - Rio de Janeiro

Vítěz dvou golfových majorů Ángel Cabrera byl zatčen v Riu de Janeiro kvůli obvinění z domácího násilí. Policisté jednapadesátiletého Argentince zadrželi na základě mezinárodního zatykače. Jeho dvě bývalé manželky podaly na Cabreru trestní oznámení kvůli násilí a vyhrožování.

 

Natacha Pisarenko, ČTK/AP

Rodák z Córdoby je vítězem proslulého Masters z roku 2009, o dva roky dříve triumfoval na US Open. Do Brazílie se uchýlil poté, co mu v USA skončilo turistické vízum. Od té doby po něm pátral podle argentinského deníku Clarín Interpol.

"Bývalým partnerkám vyhrožuje neustále. Z justice si dělá legraci, teď je čas na spravedlnost," uvedl právník Carlos Nayi, jenž zastupuje obě ženy. Jedna z nich Cabreru obvinila i z krádeže. Argentinské úřady už požádaly o jeho vydání.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: