Golfistka Spilková vyhrála v přípravě turnaj série NWGA

28. ledna 2021 10:42 - DeBary

Golfistka Klára Spilková vyhrála tříkolový turnaj regionální série National Womens Golf Association (NWGA) v DeBary na Floridě. Pro českou profesionálku byl součástí přípravy na elitní okruh LPGA, do kterého vstoupí koncem února v Orlandu, kde byla před rokem osmá.

 

Anna Krčmářová

Spilková v konkurenci 17 hráček dosáhla po třech kolech skóre pěti ran pod par. "Byl to čistě trénink, abych měla trochu herní praxe, když LPGA pro mě začíná až koncem února. Dobře jsem si zahrála, potěšil mě výsledek pod par i forma na úvod sezony. Každé vítězství se počítá," řekla Spilková v tiskové zprávě.

Nejlepší česká golfistka se v USA připravuje od prosince. První letošní start na LPGA plánuje od 25. února, kdy začne orlandské Gainbridge LPGA. Loni tam dělenou osmou příčkou zaznamenala české maximum v nejlepší dámské sérii.

Korejec Kim Si-u získal v La Quintě třetí titul na PGA Tour

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: