Johnson zrušil před obhajobou titulu na Masters start v Texasu

30. března 2021 10:18
(Aktualizováno: 30. března 2021 10:21)

Světová golfová jednička Dustin Johnson před obhajobou titulu na Masters zrušil start na turnaji Valero Texas Open. Organizátorům i fanouškům se omluvil tři dny před začátkem. Než zaútočí v Augustě na další zelené sako, rozhodl se raději zůstat doma.

 

Erich Schlegel, Reuters

"Hodně jsem o tom o víkendu přemýšlel. Tento týden v rámci přípravy na Masters ale zůstanu doma. Omlouvám se pořadatelům, sponzorům i přátelům v San Antoniu, protože si uvědomuju, že je to pro ně zklamání," uvedl šestatřicetiletý Američan.

Loni bylo Masters přeloženo až na listopad kvůli epidemii koronaviru a Johnson jej vyhrál s rekordními 20 ranami pod par. Slavný turnaj začne v Augustě příští týden ve čtvrtek.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.