Golfistka Spilková ani v Sylvanii neprošla cutem

10. července 2021 09:29 - Sylvania

Golfistka Klára Spilková na turnaji v Sylvanii potřetí za sebou na okruhu LPGA Tour neprošla cutem. Česká hráčka se sice ve druhém kole zlepšila, ale ztrátu z prvního dne smazat nedokázala a za postupem zaostala o čtyři rány.

 

Anna Krčmářová

Spilkové patřilo se 74 ranami po prvním kole v Ohiu 125. místo. V pátek se sice šestadvacetiletá olympionička zlepšila a se 71 údery zahrála par hřiště, ale na postup to nestačilo. Při šestém startu v sezoně tak bude počtvrté ve víkendových kolech chybět.

Turnaj Marathon Classic vede Japonka Nasa Hataokaová s náskokem dvou ran před Američankou Minou Harigaeovou. O ránu zpět jsou na děleném třetím místě další dvě domácí hráčky Elizabeth Szokolová a Alison Leeová.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.