Filmová hvězda zkolabovala na golfové exhibici před Ryder Cupem

24. září 2021 18:40 - Mosel/Praha

Britský herec Tom Felton, který proslul ztvárněním filmové postavy Draka Malfoye z populární filmové série Harry Potter, zkolaboval při čtvrtečním exhibičním golfovém turnaji celebrit před startem tradičního Ryder Cupu. Čtyřiatřicetiletý herec zamířil z hřiště Whistling Straits ve městě Mosel rovnou do nedaleké nemocnice. Jeho současný zdravotní stav zatím není znám.

Video již není dostupné

sntv

Organizátoři populárního týmového turnaje Ryder Cup oznámili, že Feltona postihla během exhibice náhlá zdravotní indispozice.

Podle zahraničních médií herec ve středu oslavil své čtyřiatřicáté narozeniny. Během čtvrteční akce se mu udělalo špatně na 18. jamce, upadl na zem a ze hřiště musel být odvezen na golfovém vozítku.

Startuje golfový Ryder Cup, favority jsou Američané

V exhibici před pátečním startem profesionální soutěže hrál Felton za tým Evropy. Tradiční Ryder Cup startuje v pátek, podle odborníků jsou favorité hráči výběru USA.

pb, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.