Nejkrásnější moment mého života! Vnadná golfistka se předvedla

8. října 2021 13:24 - New York

Bývalá profesionální golfistka Paige Spiranacová je ve skutečnosti známější jako hvězda sociálních sítí, nicméně na charitativním turnaji v Bedford Hills se jí povedl husarský kousek. Osmadvacetiletá Američanka zahrála hole-in-one, tedy poslala míček do jamky jediným úderem z odpalu. Ohromila tím i Garyho Playera, devítinásobného vítěze prestižních turnajů kategorie major.

 

Instagram Paige Spiranacové

Na 14. jamce s parem 3 na hřišti Glen Arbor Clubu se půvabná Paige rozmáchla k odpalu a míček doplachtil až do jamky ve vzdálenosti 135 metrů! Nadšení neznalo mezí, k parádní trefě autorce gratulovali všichni včetně slavného Jihoafričana Playera.

„Hole-in-One před zraky Garyho Playera! Úžasné, nejkrásnější moment v mém životě," napsala později šťastná Spiranacová k videu z výjimečného okamžiku na svém Instagramu, kde má více než 3 miliony sledujících.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Paige Spiranac (@_paige.renee)

Účelem charitativního turnaje bylo shromáždit finanční hotovost na výzkum rakoviny slinivky. Začátkem letošního roku právě této zákeřné nemoci podlehla Playerova manželka Vivienne.

Slzy a deprese! Golfová kráska se trápí, za všechno může nahé foto

mm, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.