Rubriky:

Golf

V Perthu se nahoru tlačí domácí hvězdy

19. října 2013 16:11 - Perth

Rodáci ze západní Austrálie Brody Ninyette a Brett Rumford potěšili fanoušky v Perthu, když se během třetího kola turnaje ISPS HANDA Perth International, který se v Lake Karrinyup hraje jako součást European Tour, natlačili na vedoucí pozice. Ninyette se s osmi ranami pod par ujal vedení, Rumford je o ránu zpět a dělí druhé místo s Dánem J. B. Hansenem a Korejcem Jin Jeongem.

Obhájce titulu, Američan Bo Van Pelt si v sobotu pohoršil o pět příček a je na dělené třinácté pozici se ztrátou čtyř ran na vedoucího muže. Ve třetím kole zcela propadl Švéd Peter Hedblom, který zahrál tři rány nad normu a propadl se ze špice rovněž na dělenou třináctou příčku. Nedařilo se ani favorizovanému Dustinu Johnsonovi, který se podruhé za sebou nevešel do paru, zahrál tři rány nad par a s celkovými +2 mu patří až dělená 51. pozice.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.