Rubriky:

Golf

VIDEO: To byla rána! Golfista Woods odpálil míček z Evropy až do Asie

5. listopadu 2013 18:35 - Istabul

I ti, co zrovna moc golf nesledují, vědí, že americká ikona tohoto sportu Tiger Woods umí míček poslat pořádně daleko a navíc hodně přesně. V Turecku si v úterý jeden z nejlépe placených sportovců světa troufl na opravdu efektní kousek.

S holí a míčkem se postavil v Istanbulu na most spojující Evropu s Asií v Bosporské úžině a z evropského konce vyslal transkontinentální ránu, která přistála už na jiném světadíle.

Woods svůj spektakulární odpal předvedl v rámci propagace golfového turnaje pod záštitou Turkish Airlines. Těžko říct, zda jeho exhibice nadchla také obyvatele Istanbulu, kteří museli přetrpět dočasné uzavření části jinak velmi frekventovaného mostu.

roj, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.